Rezervace

+420 602 304 989

 
Akceptujeme karty: Visa, Visa Electron, MasterCart, Maestro
 
 
Hotelový SKIBUS

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Novinky » Zimní sezona ukončena

Zimní sezona ukončena

Většinu sněhu již "odvály" letní teploty a tak se o víkendu 21.3.2014 svezli na naší sjezdovce poslední lyžaři. Nastal tak čas zhodnotit tuto, jak my říkáme, nultou sezonu...

Označili jsme ji nakonec jako nultou neboť ke zprovoznění sjezdovky s vlekem došlo oproti předpokladům již tuto sezonu - i když na poslední chvíli v prosinci. Byl to tak víceméně zkušební ročník. Možná by se dalo na první pohled říci, že nám počasí nepřálo. Pravdou je, že přívalů sněhu nebylo mnoho, třeskutých mrazů jsme také zažili po skrovnu a spousta dnů bylo opravdu slunečných. Nicméně my hodnotíme sezonu jako výbornou. Zejména díky trpělivosti a píli našeho personálu se nepřetržitě lyžovalo každý den od 18.prosince do 21.března: tedy celých 94 dnů!

Z provozu jsme se poučili a na příští sezonu chystáme několik drobných úprav a zlepšení, o kterých Vás budeme během roku informovat.

V areálu SKIPEC se na sjezdovce Javor lyžuje i nadále a to až do 5.4.2014, kdy se uskuteční slavnostní uzavření sezony PEC nám spadla. Náš Skibus tak i nadále zdarma vozí hosty k této sjezdovce.


Zpět na přehled