Rezervace

+420 602 304 989

 
Akceptujeme karty: Visa, Visa Electron, MasterCart, Maestro
 
 
Hotelový SKIBUS

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Novinky » Pizzeria zkolaudována!

Pizzeria zkolaudována!

V úterý 9.7.2013 jsme úspěšně prošli kolaudačním řízením a tak Vás můžeme seznámit se všemi novinkami týkajícími se našeho nového altánu…

 Ten se nám podařilo postavit v rekordním čase 90dnů! Za to patří dík generálnímu dodavateli – firmě KT stav s.r.o. Okolí stavby již zarůstá novou trávou a my se připravujeme na start všech novinek, které nám tato budova umožní.

Hlavní novinkou celého projektu je pec na pizzu. Náš italský pizzař pro Vás bude připravovat pizzu dle tradičních receptů a to výhradně z kvalitních čerstvých surovin. Nesnažíme se, stát se obří pizzerií, ale nabídnout lehkou italskou kuchyní vč. čerstvých domácích těstovin, několika druhů pizz a dalších jídel z pece. 

             Součástí nového altánu je také bar s pípou na pivo a pípou na Kofolu, samozřejmě kávovar na espresso Lavazza a kompletní sortiment nápojů. Posedět zde může až 85 strávníků v různých uspořádáních. Altán je svou polohou mimo budovu hotelu ideální pro pořádání různých oslav, výročí, setkání. Nezanedbali jsme ani ozvučení prostor se zesilovačem včetně bezdrátového mikrofonu. Vhodný je tak i pro menší koncerty, přednášky, vyprávění zajímavých hostů apod.

  Jak jsme Vás již informovali v předchozím newsletteru, je součástí altánu nově půjčovna lyžařského vybavení. Ta je umístěna v suterénu stavby, aby nerušila provoz altánu. Nabízí kromě sortimentu sjezdových lyží pro pány, dámy a děti také běžecké lyže, snowboardy, hůlky, helmy, lyžařské boty, dětské boby, sáňky a další doplňkové drobné vybavení. Samozřejmostí je servis půjčovaného vybavení přímo na míru každého hosta. Po Vašem výběru Vám lyže seřídíme, případně navoskujeme a připravíme do lyžárny v budově hotelu. Nemusíte si tak vozit neskladné lyžařské vybavení s sebou a přesto si užijete zimních sportů s kvalitním “náčiním“.

 Ačkoliv se samotný altán může zdát být malou a nevýznamnou stavbou, je pro nás velkým krokem vpřed. Další služby budou následovat a my Vás o nich budeme informovat.


Zpět na přehled