Rezervace

+420 602 304 989

 
Akceptujeme karty: Visa, Visa Electron, MasterCart, Maestro
 
 
Hotelový SKIBUS

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Hotel » Školení

Školení & Teambuilding

Pro Vás, vaše klienty, obchodní partnery, manažery či zaměstnance nabízíme prostory našeho hotelu pro potřeby společenských nebo teambuildingových akcí, kongresů, školení nebo rodinných oslav a to v počtu až do 140 osob.

K dispozici je samozřejmě veškeré vybavení hotelu jako např. stylová restaurace s vyhlášenou českou kuchyní, originální italská pizzerie, 3 kongresové sály s kapacitou 30 (tento sál je zároveň zrcadlovy vhoný na cvičení), 60 a 80 míst, veškeré cateringové služby, vnitřní bazén, whirpool, sauna, solárium, osvětlený tenisový kurt, bowling, squash. K relaxaci slouží naše jedinečná wellness zóna se saunami, odpočinkovou místností, whirpoolem, masážními sprchami, masážemi nebo privátní jacuzzi.

Nabízíme Vám k dispozici kompletní vybavení kongresových sálů (připojení k internetu WiFi nebo síťovým kabelem, dataprojektor s propojením na notebook, promítací plátno s propojením na TV, ozvučení sálu vč. mikrofonů, flipchart, DVD přehrávač, Videopřehrávač, TV + SAT signál).

K tomu Vám nabízíme cofeebreaky, cateringové služby (rauty, grilování, vlastní domácí dezerty, kompletní zabíjačky z naší kuchyně vč. výslužky, domácí pečený chléb, vinné degustace se somelierem, a další...). Zajišťujeme také doprovodné akce na míru, které mohou zahrnovat sportovní programy (tenis, volejbal, nohejbal, squash), bowlingové turnaje, nafukovací atrakce pro teamové hry, dále hudební večery, přednášky horské služby, venkovní akce (koncerty, besedy s umělci), rozšíření kapacity o party stany a další. Dokážeme také připravit pořádání lyžařských závodů na klíč ať už na naší vlastní sjezdovce nebo v areálu SKIPEC.

Další významnou novou službou v našem wellness hotelu je náš nově postavený pivovar. Nabízíme exkurze v pivovaru, pivní lázně i posezení v pivovarské pivnici, atd...

Kvalitu našich služeb dokládají opakované firemní akce společností např. O2, T-mobile, Kooperativa, Uniqa, Rossmann, Škoda Auto MB, ČSOB, Česká Spořitelna, NIKON, Finep, atd.

Jsme připraveni zaslat Vám nabídku na firemní nebo společenské setkání.

Jsme držiteli certifikace Business Events Welcome (B.E.W.). Principem systému B.E.W. je podpora zařízení, která nabízí vysokou kvalitu kongresových, teambuildingových a doprovodných služeb. Základním kritériem plnění garancí kvality B.E.W. jsou především spokojenost a dobré zkušenosti zákazníků.