Rezervace

+420 602 304 989

 
Akceptujeme karty: Visa, Visa Electron, MasterCart, Maestro
 
 
Hotelový SKIBUS

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Wellness » Relaxační zóna

Relaxační zóna - pro ubytované hosty zdarma

Naši stávající relaxační zónu můžete jako hosté hotelu využívat ZDARMA! V relaxační zóně naleznete na jednom místě bazén, whirlpool, saunu a fitness.

Hotelový BAZÉN s hloubkou 150cm je díky protiproudu možné využívat i na kondiční plavání. Pro potěšení Vašich dětí je uprostřed bazénu na jeho dně umístěn blower, který na hladině vytváří efektní hřib. U bazénu naleznete pánské i dámské šatny se sprchami vč. fénů a zamykatelných skříněk. Součástí bazénu je i WHIRLPOOL pro 4 osoby.Využít je možné bublinkovou nebo perličkovou masáž. Vířivou vanu doporučujeme využívat pro uvolnění vaše svalstva a kombinovat se saunováním.

  

 

Součástí relaxační zóny je velká PRAVÁ FINSKÁ SAUNA ze severského dřeva. U sauny můžete využít dvojice sprch. Pokud se cítíte zmoženi a unaveni lyžováním či náročnou túrou vyzkoušejte několikrát vystřídat pravou finskou saunu a ledovou sprchu. Odpočinout si pak můžete v malé odpočívárně. To vše pro naše hotelové hosty zdarma.

Pro milovníky činkáren jsme připravili menší FITNESS. To je vybaveno kvalitními stroji, činkami, žebřinami, stepperem a rotopedem.  Vyhoví tak potřebám jak aerobikového cvičení, cvičení na protažení těla tak i silového cvičení. Zajímavostí je výhled do bazénu a na vířivou vanu. Samozřemostí je možnost sledovat TV či Satelitní programy přímo z posilovacích strojů.