Rezervace

+420 602 304 989

 
Akceptujeme karty: Visa, Visa Electron, MasterCart, Maestro
 
 
Hotelový SKIBUS

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Aktivity » Lyžování

Lyžování

Nově jsme otevřeli vlastní hotelovou sjezdovku hned vedle hotelové budovy. Pro naše hosty je ZDARMA. Ideální je pro Vaše děti a začínající lyžaře. Více informací o ní naleznete zde.

Kromě naší sjezdovky je možné lyžovat také v lyžařském areálu Pec pod Sněžkou - Černá Hora.

K dispozici je pro sjezdaře v areálu SKIPEC připraveno 12,5 kilometrů upravených sjezdových tratí. Sjezdaři ocení umělé zasněžování i nejdelší osvětlený lyžařský vlek v ČR, snowboardisté pak zejména originální U rampu. Pro běžkaře, sjezdaře i snowboardisty jsou pak připraveny  další kilometry tratí. Pro malé děti jsou k dispozici dětské lyžařské vleky u Javoru vč. možnosti dát děti do lyžařské školy. Lyžařskou školičku je možné využít také na mísrném svahu přímo pod naší hotelovou sjezdovkou.
Do areálu (k vleku JAVOR) vozíme hosty přímo od hotelu ZDARMA vlastním skibusem. Ten je v provozu od 8:45 do 16:00 s polední přestávkou s intervalem cca 30minut.

Pro naše hosty jsme zřídili půjčovnu lyžařského vybavení. Naleznete zde např.: sjezdové lyže pro děti i dospělé, běžecké lyže, snowboardy, hole, boty, přilby, sáňky a boby. Samozřejmostí je i základní servis.