Rezervace

+420 602 304 989

 
Akceptujeme karty: Visa, Visa Electron, MasterCart, Maestro
 
 
Hotelový SKIBUS

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Aktivity » Vlastní sjezdovka

Vlastní sjezdovka

Od zimní sezony 2013/2014 provozujeme vlastní lyžařský vlek. S tím souvisí i široká nabídka služeb týkajících se lyžování:

- vlastní hotelová sjezdovka s umělým zasněžováním
- časomíra pro ještě větší pocit zábavy
- dětský pohodlný pojízdný pás
- lyžařská školička pro děti
- půjčovna lyžía veškerého ski vybavení vč. malého servisu

 Sjezdovka přímo vedle našeho hotelu je velmi dobře dostupná přímo z hotelové terasy. Součástí této nové služby je také nový vlek a to v provedení teleskopická POMA. Vlek je tak vhodný jak pro dospělé tak pro malé děti, které např. na vlecích typu "kotva" jezdit nemohou. Přidanou hodnotou je pak zasněžování sjezdovky umělým sněhem . O to se stará naše sněhové dělo. Dobré sněhové podmínky jsou tak téměř zaručeny!

Jízdné na našem vleku je pro naše hosty zcela zdarma! To platí i tuto sezonu!
 

Vše, co děláme pro Vaše pohodlí, se snažíme dělat na 100%! Pro perfektní úpravu sjezdové tratě a přípravu oblíbeného manšesterového povrchu jsme pořídili rolbu. Jedná se o model světoznámé firmy Käsbohrer speciálně vyvinutý pro úpravu sjezdovek.

Již před lety jsme se rozhodli stát se kompletně nekuřáckým hotelem a tím jsme odstartovali naši cestu orientace služeb na rodiny ať už s dětmi nebo bez dětí. Dalším naším krokem je pořízení dětského provázkového vleku. Ten jsme instalovali přímo pod hotelovou terasu.

Součástí rozšíření služeb je nově také dětská školička pro nejmenší, která bude tento vlek využívat. Své ratolesti v péči našeho zkušeného instruktora tak můžete sledovat přímo z terasy.