hotel awards 2022

Novinky

Jsme hotelem roku 2022

Letos jsme se opět zúčastnili tradiční soutěže Czech Hotel Awards. A s radostí Vám můžeme oznámit, že jsme v ní uspěli. Letos jsme se účastnili kategorie čtyřhvězdičkových hotelů v Královéhradeckém kraji.
Jsme hotelem roku 2022

V prestižní soutěži*Czech hotel Awards* https://www.hotelawards.cz/vysledky-2022/ jsme již po několikáté obhájili titul*HOTEL ROKU v našem regionu Královéhradecký kraj*, ve kategorii*4* hotely*. Soutěž tradičně probíhá každoročně již od roku 2012 a soutěží více než 1200 hotelů v různých kategoriích, hodnocené širokou veřejností.

Podařilo se nám vybudovat skvělou zónu pro opravdovou wellness relaxaci. Již při zrodu myšlenky rozšířit náš hotel o Wellness zónu jsme věřili, že je to směr, který bude v budoucnu pozitivně vnímán a oceňován širokou turistickou veřejností. K našemu wellness jsme přistoupili nadstandardně, aby wellness zóna splňovala skutečně, to co od ní očekáváte. Najedete u nás vířivou vanu (nově v provedené nerezové vany), masážní sprchy, aromatickou sprchu, vyhřívané lavice, několik saun (solná, bylinková, finská, laconium) a v neposlední řadě kneippovy lázně pro prokrvení a relaxaci nohou. Vše je završeno odpočinkovou zónou s ergonomickými nebo vyhřívanými lehátky s krbem navozujícím příjemnou atmosféru.*Prohlédněte si naši wellness zónu*http://www.boudamama.cz/wellness/wellness-zona/

Rádi bychom také připoměli, že již od roku 2020*poskytujeme **k pobytům ve4* pokojích http://www.boudamama.cz/hotel/vstup do wellness zóny zdarma*. Znamená to neomezené vstupy pro všechny dospělé hosty během celého pobytu. Nikoliv tedy jen několik jednotlivých hodinových vstupů, ale skutečně NEOMEZENÉ využití (samozřejmě během provozní doby 14-21h).

Protože však chceme udržet příznivou cenu  pro hosty, kteří wellness nevyhledávají, pobyty na 3* pokojích v pensionu vstup do wellness nezahrnují a drží si nižší cenu za ubytování.

Děkujeme všem, kteří hlasovali v anketě pro náš wellness hotel a hlavně všem hostům, kteří svou důvěru v náš hotel projevují opakovanými pobyty. Vynasnažíme se, abychom nejen udrželi kvalitu a úroveň, ale vždy přidali něco navíc.

za rodinu Niklovu
Vladimír Nikl jr.
 

Zpět na přehled

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (47.2 + 8.4) *

 • 14.-21.6.2024 od 1.000,-/os/noc

  skvělá cena platí i pro krátké pobyty

  Zjistit více

 • Výhodné 4 denní balíčky

  K pobytu balíček služeb zdarma

  Zjistit více

 • Prodloužený víkend za cenu běžných dní

  Zjistit více

 • Zvýhodněné pobyty

  7 DNÍ ZA 6 nebo 6 DNÍ ZA 5

  Zjistit více

Nahoru