hotel awards 2022

Pecký Pivovar

Naše láska k pivu se zhmotnila v prvním a jediném pivovaru v Peci pod Sněžkou. Tedy vlastně v minipivovaru. Nemáme ambice vyrábět ve velkém. Chceme vařit tradičními postupy, s kvalitními českými ingrediencemi a z pramenité horské vody.

Prohlédněte si pivovarský jídelní lístek.

Pivo sněžka®

V našem minipivovaru dodržujeme tradičními receptury z poctivých českých ingrediencí a z pramenité horské vody. Správné postupy, doba kvašení i zrání zajišťuje nejvyšší úroveň oblíbeného zlatého piva, kterou jsme dotáhli k dokonalosti. Naše Pivo Sněžka® můžete kromě hotelu zakoupit také v našem ESHOPU. Navštivte eshop.pivosnezka.cz a objednejte si všechny naše produkty od běžného lahvového piva až po speciální balení a dárkové sety.

 

 • Poctivá receptura
 • kvalitní suroviny
 • dodržujeme správné postupy
 • prioritou je čistota při vaření
 • nabízíme dárková balení

Více informací o Peckém pivovaru naleznete na webových stránkách či na našem Facebooku a Instagramu.

 

O pivovaru

V našem rodinném pivovaru si zakládáme na kvalitě. Vaříme z kvalitní vlastní horské pramenité vody. K tomu přidáváme kvalitní slad, prvotřídní český chmel.

Nešidíme pivo čínskými chmely či podobnými náhražkami. Naše piva nesou označení Pivo Sněžka - jedno z nich navíc má jasný odkaz k této nejvyšší hoře v ČR vysoké 1 603 m.n.m.. A k tomu všemu přidáváme něco navíc: krásnou krkonošskou přírodu a čistotu národního parku spolu s ubytováním v Bouda Máma wellness hotelu.

Pivnice

K tradičnímu českému pivu patří podle nás dubová pivnice. A přesně takovou neleznete v našem pivovaru.

Součástí je také moderní  otevřená grilovací kuchyně, kde vidíte, co a jak pro Vás náš kuchař připravuje. Kromě grilů je kuchyně vybavena unikátní udírnou a dalšími speciálními grily. Pivnice je v podstatě součástí varny pivovaru a tak můžete být přímo v kontaktu s naším sládkem.

Pivní lázně

Již v minulých stoletích se vědělo o léčivých účincích kvasnic na pokožku. V našich unikátních pivních lázních se naložíte do horké vody provoněné chmelem a extraktem z kvasnic a zrelaxujete své tělo ve stylové dřevěné vaně.

K dispozici je jedinečná dřevěná sprcha a samozřejmě relaxační lůžko pro dva. To vše doplněné intimní atmosférou a lehkou vůní piva. V ceně je neomezená konzumace našeho piva, které si sami točíte přímo ve vaně. Po proceduře ve vířívé koupeli doporučujeme ponechat na sobě vrstvu kvasnic a odpočinout si na vyhřívaném lůžku. Naše pivní lázně jsou k dispozici každý den od 10 do 20 hodin. Procedura je určena pro 1–2 osoby.

Délka procedury: 90 minut
Cena za proceduru: 1.600 Kč
Rezervace na tel: +420 491 204 141

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (26.4 + 43.0) *

 • VÍKEND 7.-9. 6. SE SLEVOU až 12%

  Zjistit více

 • Výhodné 4 denní balíčky

  K pobytu balíček služeb zdarma

  Zjistit více

 • Prodloužený víkend za cenu běžných dní

  Zjistit více

 • Balíček Pivní radost

  K pobytu dárek: pivní lázně, dárkový set piv a další

  Zjistit více

 • Zvýhodněné pobyty

  7 DNÍ ZA 6 nebo 6 DNÍ ZA 5

  Zjistit více

Nahoru