hotel awards 2022

Restaurace

Přijďte se skvěle najíst do jedné z našich 3 restaurací:
tradiční horské restaurace, pizzerie s vlastní pecí nebo dubové pivnice.

Prohlédněte si jídelní lístek.

Nabídka restaurací a pivovaru

Vyzkoušejte každý den novou chuť

Restaurace

Restaurace

Vychutnejte si tradiční českou kuchyni včetně Krkonošských specialit. Z rána se zde podává snídaně formou švédských stolů pro ubytované hosty. Obědy a večeře patří lahůdkám našeho šéfkuchaře, které jsou i pro jazýčky náhodného výletníka Krkonoš.

Originální restauraci můžete navštívit každý den od 10:30–23:00.

Pivnice v našem minipivovaru

Pivnice v našem minipivovaru

Navštivte Pecký pivovar a dejte si ve stylové dubové pivnici vychlazené pivo. Na čepu máme různé druhy, které jsme sami uvařili. Zlatavý mok podáváme profesionálně v teplotě "jako ze sedmého schodu sklepa" z chladícího boxu rovnou do Vaší orosené sklenice.

Další kulinářským zážitkem je otevřený gril, kde před Vašima očima připravíme speciality pečené i vyuzené z naší udírny. K tomu Vám nabídneme k zakousnutí domácí chléb.


Zajímavost: pivnice je přímo spojená s varnou pivovaru, takže sedíte v centru chmelového dění a můžete prohodit pár slov i s naším sládkem.

Pizzeria

Pizzeria

Bouda Máma to je 2v1 – typická Krkonošská restaurace i výborná italská kuchyně, díky které zapomenete, že jste v českých horách. Z tradičních receptur Vám připravíme křupavou pizzu, naservírujeme prosciutto crudo, mozzarellu i parmezán nerozeznatelný od toho, který byste si vychutnávali za zvuků jižního moře.

Kolem Vás budou šumět lesy, zatímco se Vaše vidlička obmotá kolem čerstvých těstovin z nejkvalitnějších ingrediencí. A až se začne slunce klonit k západu, můžete zabořit lžičku do tiramisu nebo panna cotty a vychutnat si sladkou tečku za Vaším dnem spolu s vonícím italským espressem Vergnano.

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (3.0 + 15.9) *

 • 7.-14.7.2024 od 1.000,-/os/noc

  skvělá cena platí i pro krátké pobyty

  Zjistit více

 • Výhodné 4 denní balíčky

  K pobytu balíček služeb zdarma

  Zjistit více

 • Prodloužený víkend za cenu běžných dní

  Zjistit více

 • Zvýhodněné pobyty

  7 DNÍ ZA 6 nebo 6 DNÍ ZA 5

  Zjistit více

Nahoru