hotel awards 2022

Wellness zóna

Nový rozměr odpočinku

Dopřejte Vašemu unavenému tělu prohřátí každého svalového vlákna v našich saunách. Ve whirpoolu můžete rozpustit  myšlenky a uvolnit ztuhlá záda po celodenní túře. Naše wellness zóna je tady pro Vás.

Všichni hosté našeho hotelu mohou ZDARMA využívat široké služby relaxační zóny v podobě bazénu s protiproudem, nerezového whirlpoolu, klasické finské sauny či fitness. Pro náročné hosty je nově připravena v našem hotelu ojedinělá wellness zóna. Vstupte dovnitř a ocitnete se v oaze klidu a pohody v selském stylu provoněné vůní dřeva. Ať už si chcete odpočinout po náročné horské túře či celodenním lyžování anebo si jen užít klidu a pohody pak je pro Vás naše wellness to pravé. Ulevit svému tělu i duši můžete v několika saunách, whirlpoolu, masážni sprše či odpočívárně. Ve wellnessu nebudete rušeni křikem dětí a můžete si užívat chvíle pohody s relaxační hudbou. Všechny naše sauny Vám poskytnou  dostatečné soukromí díky své diskrétní velikosti.

Jacuzzi

Chcete zapomenout na starosti všedních dnů nebo třeba jen relaxovat po náročné túře? Pak je pro Vás naše privátní jacuzzi to pravé. Nechte si napustit horkou vodu a relaxujte při příjemné masáži vodními proudy s uklidňujícími proměnlivými světelnými paprsky.  Ten pravý požitek Vám zpříjemníme sklenkou sektu a mísou čerstvého ovoce. Na závěr se můžete položit do vodního lůžka a za jemné hudby dokonale uvolnit svou mysl. Nezastavila se císařovna Sissy na své cestě Evropou právě tady? Přijďte se přesvědčit...

Whirlpool

Dopřejte si královského uvolnění Vašeho těla po náročném dni. Při prozkoumávání naší wellness zóny nesmíte minout velký nerezový whirlpool. Vašim svalům můžete ulevit při perličkové masáži nebo vířivé masáži a pak pokračovat v saunách dle Vaší libosti. Několik minut strávených pod vířící vodou Vám přinese úlevu a zregeneruje celé tělo, což jistě oceníte v dalších dnech.

Solná lázeň

Využijte účinků soli a uvolněte své dýchací cesty. Příjemnou atmosféru Vám dodá proměnlivé podbarvení sauny...

Bylinná aroma sauna

Máte rádi vůni heřmánku, levandule či vanilky? Potom pro Vás bude aroma sauna tím pravým...

Finská sauna

klasická finská sauna v alpském stylu nesmí chybět...

Masážní sprchy

Po každém saunování je vhodné zchladit vyhřátou kůži . Můžete tak učinit v našich třech sprchách se studenou vodou, vlažnou vodou a teplou vodou s masážními tryskami.

Vyhřívané lavice

Ve wellness myslíme i na ty co nemilují horko saun. Posaďte se na vyhřívané lavice a nechte své tělo prohřát na některé z lavic...

Laconium

Saunová kabina je opět vhodná pro ty, kterým nevyhovují vysoké teploty. Laconium (někdy též zvané Tepidarium) je vyhřáté na příjemných 45° a je tak vhodná spíše k relaxaci než léčebným účinkům.

Kneippovy lázně

Máte za sebou dlouhou či náročnou túru? Potom jsou pro Vaše nohy a chodidla kneippovy lázně to pravé! Střídání studené a horké lázně Vám prokrví nohy a uleví od bolesti a napětí. Oblázky na dně nádob pak příjemně promasíruje Vaše chodidla.

Pramenitá voda

Osvěžit se můžete přírodní horskou vodou pramenící v 920m.n.m...

Odpočívárna

Vyzkoušeli jste všechny naše sauny, whirlpool i masážní sprchy a přejete si jen trochu odpočinout a relaxovat? Pak Vám určitě přijde vhod velká odpočívárna s příjemnou hudbou, pohodlnými lehátky a romantickým krbem. Položte se na lehátka a vychutnávejte si klid a pohodu, která je cítit všude kolem. Když se nově položíte v odpočívárně např. do anatomických lehátek, otevře se nad Vámi tmavě modrá obloha plná hvězd - úplně nový rozměr relaxace! 

Ledová kašna ve wellness

Součástí naší wellness zóny je nově ledová kašna. Kašna je plná ledové tříště. Ta slouží k ochlazování těla mírnějším způsobem než ledovou vodou. Takové ochlazování je vhodné proti kornatění cév a přispívá ke zlepšení celkového zdravotního stavu.

Masáže

Bolí Vás záda, šíje, krk? Nebo si přejete jenom relaxovat? Pak využijte masáží přímo našeho hotelového maséra. Můžete vybírat ze široké škály masáží vč. kompletní masáže celého těla či relaxační masáže. Ceník masáží naleznete v našem ceníku.

Turecká parní sauna

Sauna s nádechem osmanské říše potěší ty z Vás, kteří holdují klasické páře.

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (47.9 + 19.8) *

 • 14.-21.6.2024 od 1.000,-/os/noc

  skvělá cena platí i pro krátké pobyty

  Zjistit více

 • Výhodné 4 denní balíčky

  K pobytu balíček služeb zdarma

  Zjistit více

 • Prodloužený víkend za cenu běžných dní

  Zjistit více

 • Zvýhodněné pobyty

  7 DNÍ ZA 6 nebo 6 DNÍ ZA 5

  Zjistit více

Nahoru