Rezervace

+420 602 304 989

 
Akceptujeme karty: Visa, Visa Electron, MasterCart, Maestro
 
 
Hotelový SKIBUS

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Hotel

Bouda Máma wellness hotel

Hotel

      snažíme se držet krok s mezinárodními trendy v hotelnictví a také vyjít vstříc náročným zákazníkům a proto je součástí hotelu nová - čtyřhvězdičková - část hotelu v moderní budově. Navíc dáváme pojmu "wellness hotel" skutečný rozměr. Nově od 14.3.2020 budou moci využívat hosté 4* pokojů naši unikátní wellness zónu bez omezení. 

       Tato hotelová budova je spojena s původní budovou a tedy restaurací a všemi dalšími službami podzemní chodbou. Veškeré služby můžete tak využívat bez nutnosti přecházení z budovy do budovy venkem. 

V ceně ubytování je polopenze. Stravování probíhá v hotelové restauraci. Snídaně jsou ve formě švédských stolů, cca. 25 druhů jídla, večeře můžeme nově nabídnout ve formě rautu - platí i v den nájezdu.

 

 

 

 

Všichni hosté mohou nově kromě stávající relaxační zóny (kterou je možné využívat zdarma) využít také wellness zónu, masáže, squash nebo stolní tenis. Najdete u nás stávající 3* pokoje tak jak jste byli zvyklí a také 4* pokoje s prostornými a nadstandartně vybavenými pokoji s vysokým standardem služeb. Do lyžařského areálu vozíme naše hosty ZDARMA vlastním skibusem. Podrobnější informace ke skibusu naleznete zde.

Ubytování

      nově je možné vybírat ze dvou úrovní ubytování. Ubytování v tříhvězdičkových pokojích lze vybírat v jednolůžkových až pětilůžkových pokojích. Čtyřhvězdičkové pokoje jsou k dispozici ve dvoulůžkových až třílůžkových uspořádáních a navíc 2 apartmány se 6ti lůžky.

Prohlédněte si ceník ubytování na aktuální sezonu.

3* pokoje

      jsou oblíbené pro svou rodinnou atmosféru. Útulné pokoje s klasickým dřevěným masivním nábytkem na Vás dýchnou svou atmosférou již při prvním vkročením. 3* pokoje jsou situovány v hlavní budově s výhledem na všechny světové strany. Klidné pokoje s výhledem do pravého krkonošského lesa, pokoje s výhledem na louku, ze kterých můžete pozorovat lesní zvěř jak se přichází pást, pokoje s výhledem na údolí, tenisový kurt a terasu, ve kterých si můžete při usínání vychutnávat hukot dravého horského potoka  a také pokoje s výhledem k altánu. Již tato úroveň ubytování nabízí vysoký standard služeb: na pokoji naleznete televizi se satelitním příjmem, trezor, antialergické pokrývky, samozřejmostí je toaleta a sprcha u každého pokoje.
Prohlédněte si jeden z našich pokojů ve 3D prohlídce.

 

 

 

 

 

 

 

4* pokoje

   v nově postavené budově, která je stávající budovou propojena podzemní chodbou plně odpovídají úrovni 4* standardu. 

Tři čtvrtiny všech pokojů jsou situovány na slunnou jižní stranu a mají velká francouzská okna. V pokojích naleznete moderní nábytek, sladěné barvy a dostatek prostoru. Každý pokoj má samozřejmě svou prostornou koupelnu se sprchovým koutem. Pokoje jsou dále vybaveny psacím stolkem s křeslem, samostatným sezením s konferenčním stolkem, kufrboxem, denně doplňovaným minibarem, velkým trezorem. Velké LCD televizory jsou umístěny na stěnách, aby nezabíraly místo. Na pokojích je k dispozici internet, telefon a další detaily, které jsou pro úroveň čtyřhvězdičkového hotelu standardem.
Prohlédněte si jeden z našich pokojů ve 3D prohlídce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Samozřejmostí je ochrana bezpečnosti pokojů pomocí systému otevírání pokojů a vstupů do budovy prostřednictvím čipových karet. Každý host bydlící v této části má k dispozici župan ať už pro wellness či jen pro užití na pokoji.

V ceně 4* pokojů je jeden vstup do wellness zóny pro každého dospělého zdarma (při týdenní pobytech pak vstupy tři). Od 14.3.2020 je neomezený wellness pro hosty na 4* pokojích hotelu zdarma. Ke každému pokoji je možné objednat také samostatně uzamykatelnou garáž. Samotná budova je vybavena výtahem a vlastní lyžárnou.

Dětský koutek

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro Vaše nejmenší ratolesti jsme připravili několik novinek. Velký dětský koutek, který jee vybaven spoustou hraček od těch pro nejmenší, přes velkou prolejzačku až po hračky pro větší děti. Do dětského koutku jsme také umístili TV s DVD přehrávačem s možností sledování pohádek. Můžete tak, pokud sám Krakonoš sešle na okolní kopce hromy a blesky, Vaše děti zabavit. Dětský koutek je přístupný pro všechny hosty hotelu s 3* i 4* části.

Připravujeme také nadstandardní službu v podobě možnosti hlídaní Vašich dětí odborným personálem přímo v našem dětském koutku.


Pro firmy

Pro Vaše školení, malé kongresy, teambuildingy a zasedání Vám rádi poskytneme naše 3 salonky.

Využít je možné veškerou kongresovou techniku: flipchart, popisovací tabule, projektor s plátnem vč. propojení na notebook, TV a SAT signál, ozvučení. Kapacita salonků je 150 míst (60 a 90 míst). Samozřejmostí je zajištění coffeebreaků a veškerého cateringu. Pro tyto akce je možné zarezervovat jakékoliv zařízení hotelu.

Více informací naleznete zde.

Budeme rádi, když nás v případě zájmu budete kontaktovat a my Vám připravíme nezávaznou nabídku.