Rezervace

+420 602 304 989

 
Akceptujeme karty: Visa, Visa Electron, MasterCart, Maestro
 
 
Hotelový SKIBUS

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Pivovar

Pivovar

 

Naše láska k pivu se zhmotnila v prvním a jediném pivovaru v Peci pod Sněžkou. Tedy vlastně v minipivovaru. Nemáme ambice vyrábět ve velkém. Chceme vařit tradičními postupy, s kvalitními českými ingrediencemi a z pramenité horské vody.

Slibujeme dodržovat všechny receptury, správné postupy, doby kvašení a doby zrání! Na vyšší úroveň jsme povýšili také chlazení piva a stáčení piva i výčepní zařízení v Pivnici. Prioritou bude čistota při vaření.

Více informací o Peckém pivovaru naleznete na webových stránkách www.peckypivovar.cz či na facebookovém profilu pivovar www.facebook.com/peckypivovar.

O pivovaru

V našem rodinném pivovaru si zakládáme na kvalitě. Vaříme z kvalitní vlastní horské pramenité vody. K tomu přidáváme kvalitní slad, prvotřídní český chmel. Nešidíme pivo čínskými chmely či podobnými náhražkami. Naše piva nesou označení Pivo Sněžka - jedno z nich navíc má jasný odkaz k této nejvyšší hoře v ČR vysoké 1 603 m.n.m.. A k tomu všemu přidáváme něco navíc: krásnou krkonošskou přírodu a čistotu národního parku spolu s ubytováním v Bouda Máma wellness hotelu.


 

Pivnice

K tradičnímu českému pivu patří podle nás dubová pivnice. A přesně takovou neleznete v našem pivovaru. Součástí je také moderní  otevřená grilovací kuchyně, kde vidíte, co a jak pro Vás náš kuchař připravuje. Kromě grilů je kuchyně vybavena unikátní udírnou a dalšími speciálními grily. Pivnice je v podstatě součástí varny pivovaru a tak můžete být přímo v kontaktu s naším sládkem.

 

 

 

 

 

 

Pivní lázně

Již v minulých stoletích se vědělo o léčivých účincích kvasnic na pokožku. V našich unikátních pivních lázních se naložíte do horké vody provoněné chmelem a extraktem z kvasnic a zrelaxujete své tělo ve stylové dřevěné vaně. K dispozici je jedinečná dřevěná sprcha a samozřejmě relaxační lůžko pro dva. To vše doplněné intimní atmosférou a lehkou vůní piva.

          V ceně je neomezená konzumace našeho piva, které si sami točíte přímo ve vaně. Po proceduře ve vířívé koupeli doporučujeme ponechat na sobě vrstvu kvasnic a odpočinout si na vyhřívaném lůžku. Naše pivní lázně jsou k dispozici každý den od 10 do 20 hodin. Procedura je určena pro 1–2 osoby.

Délka procedury: 90 minut
Cena za proceduru: 1.600 Kč
Rezervace na tel: +420 491 204 141 

 

 

 

 

Exkurze do pivovaru

Náš pivovar nabízí i nahlédnutí do zákulisí a to formou komentovaných prohlídek. Podíváte se jak do varny se spilkami, tak do ležáckého sklepa s tanky. Nahlédnete do přípravny sladu i do dalších částí. Nezůstanete však ani hlady či žízniví.

Cena za exkurzi činí 250 Kč/os.
Orientační délka exkurze: 50 minut

Cena zahrnuje

  • prohlídku výrobní části pivovaru
  • komentář k prohlídce
  • bezplatnou degustaci našich piv ZDARMA
  • ochutnávku našich produktů z grilu / udírny / pekárny ZDARMA
  • rezervace na tel. +420 491 204 140

Minimální počet osob pro exkurzi jsou dva.Více informací naleznete na webových stránkách www.peckypivovar.cz či na facebookovém profilu pivovar www.facebook.com/peckypivovar.