Rezervace

+420 602 304 989

 
Akceptujeme karty: Visa, Visa Electron, MasterCart, Maestro
 
 
Hotelový SKIBUS

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Restaurace

Gastronomické služby našeho hotelu

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby. Pro naše hosty i návštěvníky Pece pod Sněžkou nabízíme nově další hotelovou restauraci. Nyní tak můžete využívat tři restaurace. Tradiční restauraci v původním horském stylu a pizzerii s pecí na pizzu a nově také dubovou pivnici našeho Minipivovaru.


Restaurace

Originální původní restauraci najdete v hlavní budově hotelu. Zde probíhají večeře ubytovaných hostů a restaurace je k dispozici i pro běžné návštěvníky hotelu. Nabízíme zde tradiční českou kuchyni včetně Krkonošských specialit a specialit našeho kuchaře. Restauraci můžete navštívit denně od 10:30 do 23:00h. V ranních hodinách zde probíhají snídaně pro ubytované hosty.

 

 

Pivnice v našem minipivovaru

Kromě restaurace hotelu můžete využít také dubovou pivnici přímo v našem Peckém pivovaru přímo vedle hotelu. Na čepu zde máme všechny druhy námi vyráběného piva. Samozřejmostí je perfektní teplota "jako ze sedmého schodu sklepa" a to z chladícího boxu až do sklenice. Opravdovým zážitkem je pak otevřená grilovací, kde Vám přímo před Vámi připravíme pokrmy přímo před Vámi a ta jak na grilu, tak v naší udírně. K tomu můžete zakousnout např. chleba z naší pece. Zajímavostí je, že pivnice je přímo spojena s varnou pivovaru. Sedíte tak přímo v dění a můžete s naším sládkem prohodit pár slov.

 Pizzeria

Bouda Máma, to není jen typická Krkonošská restaurace s výbornou domácí kuchyní. Bouda Máma je také synonymem pro výbornou italskou kuchyni. Příjemné prostředí v samostatné budově jen několik metrů vzdálené od hlavní budovy Vás přivítá se svou poklidnou atmosférou. Pizzy z italské mouky podle tradičních receptur ve vlastní peci z čerstvých originálních surovin. Sbíhají se Vám při vyslovení slov Prosciutto crudomozzarellaparmesan sliny? Pak budete u nás na správné adrese! Těstoviny připravujeme také čerstvé a opět pouze s nejkvalitnějšími ingrediencemi. A pokud máte rádi něco sladkého na závěr, pak určitě nepohrdnete čerstvými domácími deserty z dílny našeho kuchaře: tiramisu či pannacotta s pravým italským espressem Vergnano.

 

Fotogalerie