Rezervace

+420 602 304 989

 
Akceptujeme karty: Visa, Visa Electron, MasterCart, Maestro
 
 
Hotelový SKIBUS

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Restaurace

Restaurace

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby. Pro naše hosty i návštěvníky Pece pod Sněžkou nabízíme nově další hotelovou restauraci. Nyní tak můžete využívat dvě restaurace. Tradiční restauraci v původním horském stylu a nově stylovou pizzerii s pecí na pizzu.


Restaurace

Originální původní restauraci najdete v hlavní budově hotelu. Zde probíhají večeře ubytovaných hostů a restaurace je k dispozici i pro běžné návštěvníky hotelu. Nabízíme zde tradiční českou kuchyni včetně Krkonošských specialit a specialit našeho kuchaře. Restauraci můžete navštívit denně od 10:30 do 23:00h. V ranních hodinách zde probíhají snídaně pro ubytované hosty.

 

Pizzeria

Bouda Máma, to není jen typická Krkonošská restaurace s výbornou domácí kuchyní. Bouda Máma je také synonymem pro výbornou italskou kuchyni. Příjemné prostředí v samostatné budově jen několik metrů vzdálené od hlavní budovy Vás přivítá se svou poklidnou atmosférou. Pizzy z italské mouky podle tradičních receptur ve vlastní peci z čerstvých originálních surovin. Sbíhají se Vám při vyslovení slov Prosciutto crudo, mozzarella, parmesan sliny? Pak budete u nás na správné adrese! Těstoviny připravujeme také čerstvé a opět pouze s nejkvalitnějšími ingrediencemi. A pokud máte rádi něco sladkého na závěr, pak určitě nepohrdnete čerstvými domácími deserty z dílny našeho kuchaře: tiramisu či pannacotta s pravým italským espressem Vergnano.

 

Partneři

Fotogalerie