Rezervace

+420 602 304 989

 
Akceptujeme karty: Visa, Visa Electron, MasterCart, Maestro
 
 
Hotelový SKIBUS

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Novinky » Skiareál SKIPEC v nové režii

Skiareál SKIPEC v nové režii

Možná jste již slyšeli, že skiareál Pec pod Sněžkou získala na 20 let do provozu společnost MegaPlus. Ta má dlouhodobé zkušenosti s provozem sousedního skiareálu Černá Hora.

Dojde tak ke spojení obou středisek v jedno pod názvem SKIresort Černá Hora - Pec a tím,  na české poměry, k zásadnímu rozšíření nabídky počtu lanovek, vleků a sjezdových tratí, kdy SkiResort ČERNÁ HORA - PEC bude celkem nabízet 6 lanovek, 33km sjezdových tratí a 33 lyžařských vleků na společnou jízdenku.

SkiResort Pec pod Sněžkou - Velká Úpa disponuje 14km sjezdových tratí různých obtížností, 2 sedačkovými lanovkami a 13 vleky. Lyžařské terény jsou oblíbeny zvláště rodinami s dětmi, protože je možné vybrat si od cvičných luk až po náročné sjezdové tratě. Večerní lyžování je zajištěno na dvou osvětlených sjezdovkách Javor v Peci pod Sněžkou nebo sjezdovce Modřín ve Velké Úpě. Pro běžkaře se průběžně upravují běžecké tratě.
 
 Novinkou letošního roku je zavedení skibusů skiresortu jezdících podle pravidelného jízdního řádu. K jejich využití však bude nutné mít zpoplatněnou tzv. skibusenku. To se samozřejmě netýká hostů Bouda Máma wellness hotelu. Ti mohou nadále využívat hotelového skibusu zdarma. Více informací o této službě našeho hotelu naleznete zde.
 

Zpět na přehled