hotel awards 2022

Novinky

Jsme hotelem roku 2019

Letos jsme se opět zúčastnili tradiční soutěže Czech Hotel Awards. A s radostí Vám můžeme oznámit, že jsme v ní uspěli. Letos jsme se účastnili kategorie Wellness & Spa.
Jsme hotelem roku 2019

V prestižní soutěži Czech hotel Awards jsme již po několikáté obhájili titul HOTEL ROKU 2019 v našem regionu Královéhradecký kraj, ve velmi náročné kategorii Wellness&Spa 4* hotely. Soutěž tradičně probíhá každoročně již od roku 2012 a soutěží více než 1200 hotelů v různých kategoriích, hodnocené odbornou porotou.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo vybudovat skvělou zónu pro opravdovou wellness relaxaci. Již při zrodu myšlenky rozšířit náš hotel o Wellness zónu jsme věřili, že je to směr, který bude v budoucnu pozitivně vnímán a oceňován širokou turistickou veřejností. K našemu wellness jsme přistoupili nadstandardně, aby wellness zóna splňovala skutečně, to co od ní očekáváte. Najedete u nás vířivou vanu, masážní sprchy, aromatickou sprchu, vyhřívané lavice, několik saun (solná, bylinková, finská, laconium) a v neposlední řadě kneippovy lázně pro prokrvení a relaxaci nohou. Vše je završeno odpočinkovou zónou s ergonomickými nebo vyhřívanými lehátky s krbem navozujícím příjemnou atmosféru. Prohlédněte si naši wellness zónu.

A to není vše. Protože chceme naplňovat slovo "wellness" v jeho podstatě i nadále, rozhodli jsme se od 15.3.2020 nadělit k pobytům ve 4* pokojích vstup do wellness zóny zdarma. Znamená to neomezené vstupy pro všechny dospělé hosty během celého pobytu. Nikoliv tedy jen několik jednotlivých hodinových vstupů, ale skutečně NEOMEZENÉ využití (samozřejmě během provozní doby 14-21h).

Protože však chceme udržet příznivou cenu  pro hosty, kteří wellness nevyhledávají, pobyty na 3* pokojích v pensionu vstup do wellness nezahrnují a drží si nižší cenu za ubytování.

Děkujeme všem, kteří hlasovali v anketě pro náš wellness hotel a hlavně všem hostům, kteří svou důvěru v náš hotel projevují opakovanými pobyty. Vynasnažíme se, abychom nejen udrželi kvalitu a úroveň, ale vždy přidali něco navíc.

za rodinu Niklovu
Vladimír Nikl jr.

Zpět na přehled

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (42.3 + 6.8) *

Nahoru