hotel awards 2022

RELAXAČNÍ ZÓNA

Naši stávající relaxační zónu můžete jako hosté hotelu využívat ZDARMA! V relaxační zóně naleznete na jednom místě bazén, whirlpool, saunu a fitness.

Hotelový bazén

S hloubkou 150cm je bazén díky protiproudu možné využívat i na kondiční plavání. Pro potěšení Vašich dětí je uprostřed bazénu na jeho dně umístěn blower, který na hladině vytváří efektní hřib. U bazénu naleznete pánské i dámské šatny se sprchami vč. fénů a zamykatelných skříněk. Součástí bazénu je i whirlpool pro 4 osoby. Využít je možné bublinkovou nebo perličkovou masáž. Vířivou vanu doporučujeme využívat pro uvolnění vaše svalstva a kombinovat se saunováním.

Finská sauna

Součástí relaxační zóny je velká PRAVÁ FINSKÁ SAUNA ze severského dřeva. U sauny můžete využít dvojice sprch. Pokud se cítíte zmoženi a unaveni lyžováním či náročnou túrou vyzkoušejte několikrát vystřídat pravou finskou saunu a ledovou sprchu. Odpočinout si pak můžete v malé odpočívárně. To vše pro naše hotelové hosty zdarma.

Fitness

Pro milovníky činkáren jsme připravili menší FITNESS. To je vybaveno kvalitními stroji, činkami, žebřinami, stepperem a rotopedem.  Vyhoví tak potřebám jak aerobikového cvičení, cvičení na protažení těla tak i silového cvičení. Zajímavostí je výhled do bazénu a na vířivou vanu. Samozřemostí je možnost sledovat TV či Satelitní programy přímo z posilovacích strojů.

Vířivka

Dopřejte si královského uvolnění Vašeho těla po náročném dni. Při prozkoumávání naší wellness zóny nesmíte minout velký whirlpool. Vašim svalům můžete ulevit při perličkové masáži nebo vířivé masáži a pak pokračovat v saunách dle Vaší libosti. Několik minut strávených pod vířící vodou Vám přinese úlevu a zregeneruje celé tělo, což jistě oceníte v dalších dnech.

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (36.5 + 33.1) *

 • VÍKEND 7.-9. 6. SE SLEVOU až 12%

  Zjistit více

 • Výhodné 4 denní balíčky

  K pobytu balíček služeb zdarma

  Zjistit více

 • Prodloužený víkend za cenu běžných dní

  Zjistit více

 • Balíček Pivní radost

  K pobytu dárek: pivní lázně, dárkový set piv a další

  Zjistit více

 • Zvýhodněné pobyty

  7 DNÍ ZA 6 nebo 6 DNÍ ZA 5

  Zjistit více

Nahoru